Śmietana Pilos (12% i 18%)

Śmietana PilosDobra śmietana jest wspaniałym dodatkiem do zup, sosów, sałatek, pierogów i wielu innych potraw. Jej zastosowań w zasadzie nie sposób zliczyć - używamy jej niemal do wszystkiego. Istotne jest więc, aby wybrać produkt, którego smak byłby w naszej kuchni atutem, a nie zakałą.

Jak jednak wiadomo, co kucharz to odrobinę inny gust. Nasze preferencje są różne, stąd i bardzo zróżnicowany wachlarz towarów w sklepach. Mamy m.in. śmietany kwaśne, śmietany słodkie, rzadkie, kremowe, tłuste, chude... Do wyboru, do koloru.

Dobra śmietana z Lidla: śmietana Pilos od Mlekovity

Wśród śmietan uniwersalnych, które mimo wspomnianej różnorodności stosujemy chyba najczęściej, warto wyróżnić ŚMIETANĘ PILOS, dostępną w sieci sklepów LIDL. Zupełnie nie przypomina ona innych niemarkowych śmietan, dystrybuowanych w popularnych dyskontach: jej konsystencja jest niezwykle kremowa i puszysta, smak wyrazisty, a jednocześnie delikatny - niedominujący nad całością potrawy. Dodajmy, że śmietana nie zawiera substancji konserwujących ani sztucznych barwników, a jej wyjątkowe walory potwierdzono prestiżowym znakiem TERAZ POLSKA.

Wymienione zalety śmietany przestaną dziwić, gdy spojrzymy na tył opakowania. Producent: SM MLEKOVITA. Brzmi znajomo? Przecież to jeden z najbardziej znanych (a zarazem najlepszych) producentów przetworów mlecznych w naszym kraju. Przy czym uwaga: wyroby Mlekovity zamknięto w 400-gramowych opakowaniach śmietany dwunastoprocentowej (niebieskie) oraz osiemnastoprocentowej (pomarańczowe). W ofercie Pilos są również mniejsze, 200-gramowe śmietany szesnastoprocentowe (również polecamy) i trzydziestoprocentowe, które wytwarzane są jednak przez innych producentów.

Atutem śmietan Pilos nie są wyłącznie ich walory smakowe, znany producent czy znak Teraz Polska, ale również wyjątkowo niska cena. Za popularną "dwunastkę" zapłacimy jedynie 1,64 zł, a za "osiemnastkę" około 30 groszy więcej - 1,95 zł. Podane ceny obowiązywały w dniu publikacji niniejszego artykułu.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio na Niemarkowym Blogu...

  • (Nie)uszyte na miarę
    (Nie)uszyte na miarę

    Wyobraź sobie taką sytuację: zamawiasz u krawcowej spódnicę według własnego projektu, dokładnie wyjaśniasz o co Ci chodzi, posiłkujesz się rysunkiem. Krawcowa przyjmuje zamówienie, podaje maksymalną kwotę, jaką przyjdzie Ci zapłacić, a następnie szyje spódnicę. W końcu przychodzisz po odbiór swojego nowego (wymarzonego) ubrania i doznajesz szoku - bo to, co dla Ciebie wykonano nie ma nic wspólnego zamówionym produktem, a w dodatku kosztuje więcej niż planowano. Co robisz?

    Share
    Czytaj dalej...

Polityka prywatności

Użytkowanie serwisu Niemarkowe.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie przez niego plików cookie (polityka cookies).

Sprawdź również

serek-pilos-fromelloW Lidlu miłośnicy puszystych serków śmietankowych do pieczywa znajdą produkty dwóch firm. Pierwszą z...
maslo-pilosChoć jakiś czas temu nazwę masło zarezerwowano wyłącznie dla produktów o określonej, wysokiej zawartości...

Sonda

Jak często sięgasz po produkty nieznanych marek?

Zwykle takie kupuję - 33.3%
Czasami próbuję - 55.6%
Rzadko po nie sięgam - 0%
Nigdy nie kupuję niemarkowych produktów - 11.1%

Wszystkich głosów: 9
The voting for this poll has ended on: październik 5, 2013